Producenci
O firmie

Sklep internetowy tachobit jest prowadzony przez firmę SOFIBA Marek Pogorzelec.

Polsko-szwajcarska firma SOFIBA Spółka z o.o. rozpoczęła działalność w 2003 roku, powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm transportowych na narzędzia do kontroli przestrzegania przez kierowców norm prowadzenia pojazdów i odpoczynków oraz obowiązki wynikające z uchwalonej przez polski parlament Ustawy o czasie pracy kierowców.

Pierwszym produktem w ofercie było szwajcarskie oprogramowanie do kontrolowania czasu pracy pracy kierowców, pionierskie rozwiązanie pozwalało na tworzenie dokumentacji zawierającej naruszenia kierowców i ewidencję czasu pracy. 

Na początku działalności firma  docierała do potencjalnych klientów metodami tradycyjnymi: kontaktami telefonicznymi, sprzedażą bezpośrednią, ogłoszeniami w prasie.

W 2007 roku firma uruchomiła pierwszy sklep internetowy. Dzięki pozycjonowaniu sklep bardzo szybko uzyskał najwyższe pozycje w wyszukiwarce google, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu popularności i dotarcie do klientów z całej Polski. 

Od momentu powstania firma rozszerza ofertę o kolejne produkty i usługi, nawiązuje współpracę z najlepszymi producentami czytników tachografów cyfrowych, programów do ewidencji czasu pracy kierowców oraz innych produktów przeznaczonych dla firm transportach. 

W 2011 roku SOFIBA Spółka z o.o. została wykupiona przez polski kapitał, działalność spółki została przeniesiona do firmy SOFIBA Marek Pogorzelec.

W 2012 roku firma SOFIBA wprowadziła do sprzedaży własne oprogramowanie do odczytu kart kierowców pod nazwą TachoBit, które stało się hitem sprzedażowym.

Do grona zadowolonych klientów firmy Sofiba należą m.in. instytucje państwowe, uznane i renomowane firmy transportowe oraz firmy posiadające transport na potrzeby własne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma dysponuje fachową wiedzą oraz oferuje wszechstronne doradztwo na najwyższym poziomie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl